Друзі!
Вітаємо вас на сторінці, присвяченій тим, хто своєю творчістю назавжди змінив світ! Ці люди – Легенди, чий геній сяє крізь століття, надихаючи нові покоління митців.
Вони – своєрідні провидці з минулих століть, які відчували пульс часу, відображаючи його у своїх творах, а їхнє мистецтво – це дзеркало, в якому ми й сьогодні відчуваємо плин часу, бачимо відображення наших надій, мрій та розчарувань…
Від величних пірамід Стародавнього Єгипту до сміливих сучасних хмарочосів..
Від класичних симфоній до сучасних ритмів...
Від печерних малюнків до абстрактних полотен…
Від античних статуй до сучасних інсталяцій…
Від античних трагедій до сучасних вистав та перформансів..
Від епічних поем до сучасних романів..
Митці – наші сучасники, які стають легендами сьогодні продовжують дарувати нам естетичну насолоду і, не лише. Вони не бояться експериментувати, розширюючи межі традиційного мистецтва й створювати нові напрямки.
Їхні твори часто висвітлюють важливі проблеми нашого буття таких як екологія, війна, нерівність, ідентичність.
Сучасні митці використовують цю силу, щоб надихнути нас на створення кращого світу. Вони не лише творять нове, але й бережуть пам'ять про минуле, переосмислюючи традиції та передаючи їх наступним поколінням.
Мистецтво – це універсальна мова, яка здатна об'єднати людей з різних культур та національностей. Воно допомагає нам зрозуміти себе, своє місце у світі, віднайти опори на власні ресурси та надію на майбутнє.
На цій сторінці ви зможете ознайомитись з творчістю великих митців минулого та сьогодення.
Іван МАРЧУК. Дайте мені тисячу років – я розмалюю небо і не повторюся!
Іван Марчук – відомий художник, патріарх авангарду, легенда українського живопису, геній, який створив близько 5 000 робіт, відкрив понад 150 монографічних та 50 колективних виставок і придумав свласний стиль "пльонтанізм" (походить від українського слова "пльонтати" – плести). Його картини начебто створені унікальними переплетеннями безлічі ниток.
Роботи І. Марчука знаходяться у музеях на п'яти континентах. Марчук потрапив до списку "100 найкращих живих геніїв", складеного британською газетою Daily Telegraph. Міжнародна академія сучасного мистецтва в Римі прийняла його до Золотої гільдії (до якої входить 51 художник зі всього світу) та обрала почесним членом наукової ради академії. Однак міжнародному визнанню передували тривалі напади депресії та заборонені виставки у колишньому СРСР.
Далі - https://ivan-marchuk.com/