Освіта та кваліфікація:
У 2007 році здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста як викладач фортепіано, концертмейстер, артист камерного ансамблю у Херсонському музичному училищі (нині – Херсонський музичний коледж). У 2007 вступив до Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського, який закінчив у 2012 році за двома фаховими спеціальностями: композиція (клас Заслуженого діяча мистецтв України, професора В.С. Мужчиля) та фортепіано (клас Народного артиста України, професора В.М. Птушкіна), здобув кваліфікації викладача фортепіано, композиції ВНЗ, концертмейстера, артиста камерного ансамблю, аранжувальника, викладача теоретичних дисциплін та науковця-дослідника.
З 2012 по 2016 роки навчався в аспірантурі при ХНУМ імені І.П. Котляревського на кафедрі інтерпретології та аналізу музики, а у 2018 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Специфіка композиторського мислення в музиці останньої треті XX – початку XXI століть» (науковий керівник – доктор мистецтв, професор Л.В. Шаповалова), здобув звання кандидата мистецтв (доктор філософії).
Кваліфікаційна категорія - перша.
Досвід роботи:
2011– 2015 рр. – КЗМО «Дитяча школа мистецтв №6» ХМР – викладач спеціального фортепіано, концертмейстер, завідувач концертмейстерського відділу;
2015 – 2018 рр. – Makino-music (Тайчжоу, Шанхай – Китай) – викладач фортепіано;
2018 – 2020 рр. – Sinohorn music (Нанкін - Китай) – викладач фортепіано, композиції, теорії музики.
З 2020 року – старший викладач кафедр композиції та інструментування, теорії музики ХНУМ імені І.П. Котляревського.
З 2020 – дотепер – завідувач відділу спеціального та загального фортепіано КЗМО «Дитяча школа мистецтв №6» ХМР
Педагогічний стаж: 14 років. Викладач класу фортепіано музичного відділення
Членство в професійних об’єднаннях:
член Національної спілки композиторів України;
член Національної всеукраїнської музичної спілки;
член Ради молодих вчених ХНУМ імені І.П. Котляревського.
Творчі досягнення:
Автор близько 50 творів для симфонічного оркестру (Симфонія, Концерт, Увертюра «Земля предків», «Чотири слова про коломийку» та інші), камерних оркестрів і ансамблів (Пасакалія, Хоральні варіації, Гравюри), хорів, театру (вистава «ХАРТЕДЕ 20»). Твори Д.М. Малого виконувалися на концертних майданчиках таких країнах, як Україна, США, Китай, Швейцарія, Італія, Естонія, Ізраїль, Словаччина. Володарем стипендії Президента України (2022 рік).
Лауреат конкурсів композиторів:
2009 рік – Гран-прі на VIII всеукраїнському конкурсі-фестивалі музики та класичного співу «Золота Ліра», м. Дніпро;
2012 рік – лауреат I премії на міжнародному конкурсі молодих композиторів «ПентаTON», м. Миколаїв
2019 рік – переможець Composers Workshop у рамках міжнародного фестивалю тромбоністів «ITF-2019» Muncie, In, USA;
2020 рік – переможець конкурсу композиторів у галузі створення балетної та оперної музики «Shid-opera» (за фінансової підтримки УКФ), м. Харків; переможець конкурсу за Колискову (фолк-сцену) для голосу та камерного ансамблю на слова Г. Матвєєвої та за оперу «Зелене коло» на дві дії та тринадцять сцен з прологом та епілогом для шести солістів, двох хорів та симфонічного оркестру, м. Харків.
2021 рік – лауреат III ступеню композиторського конкурсу «Spheres of a Genius – Honoring to Leonard Bernstain», м. Відень, Австрія.
2022 рік – лауреат двох перших премій у номінаціях “Твір для фортепіано соло” та “Твір для камерного ансамблю за участю фортепіано” на всеукраїнському конкурсі “Інтерпретація сучасної музики – 2022” в рамках XI всеукраїнського концертного музично-теоретичного проєкту “Творча майстерня сучасної музики”, НМАУ імені П.І. Чайковського, м Київ.
2024 рік – лауреат I премії конкурсу композиторів «Симфонічна майстерня - 2024»,
м. Черкаси.
Нагороди:
2014 рік – почесна грамота адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради;
2012 рік – почесна грамота Міністерства культури України, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського за успішну виконавську діяльність і значний творчий доробок;
2018 рік – почесна грамота за успішну педагогічну діяльність, Тайчжоу (Китай).
Досягнення учнів:
Ярослав Шепелєв – лауреат семи міжнародних і всеукраїнських конкурсів композиторів,
Ярослава Князева – лауреатка п’яти міжнародних і всеукраїнських конкурсів піаністів,
Гліб Конишев – лауреат двох всеукраїнських конкурсів піаністів.
Точки докладання зусиль на займаній посаді:
Як завідувач, ставить перед собою завдання створення ефективної цілісної системи викладання фортепіано, підвищення репутації школи, залучення нових учнів.
Уподобання в мистецтві:
«Я живу створенням музики, грою на фортепіано, виступами на сценах, викладанням в школі, університеті, вихованням молодого покоління. Мені пощастило, що я потрапив в такий чудовий колектив у дитячій школі мистецтв №6, який завжди підтримує, надихає та стимулює до нових звершень!».
Світ захоплень:
Своїм захопленням вважає професію (композиція, фортепіано, педагогічна діяльність) Також займається вивченням англійської та китайської мов, виховує сина Роберта.