Спів є одним з прадавніх видів музичного самовираження людини. Йде час, одне покоління змінює інше, а зацікавленість в цьому шанованому багатьма виді мистецтва залишається незмінною й дотепер.

Враховуючи, що набуття правильних професійних навичок виконання музики голосом вимагає багато часу й зусиль, тож чим раніше дитина має змогу залучитися до музичної культури, тим більше у неї шансів на досягнення успіху.

Учні вокального відділу, як і усіх інших відділів музичного відділення, в ході навчання здобувають комплексну мистецьку освіту. Для шестирічних дітей ("0" клас) програма передбачає індивідуальні заняття по вокалу (академічному, естрадному), загальний музичний інструмент, а також групові заняття по сольфеджіо, колективне музикування (хор, шумовий оркестр). Для першокласників до вже перерахованих предметів додаються такі предмети, як основи сценічної майстерності, основи аудіовізуального мистецтва та історія мистецтва (цей предмет вивчається дітьми, які досягли 10-річного віку).

На педагогів вокального відділу, які мають ґрунтовні знання та достатній досвід, покладається непроста місія розпізнати та розвинути природний дар дитини. У своїй практичній роботі вони націлені на виховання в учнів любові до музики, розвиток їх творчої фантазії, формування естетичного смаку, образного мислення, підвищення загальної культури, опанування різноманітних прийомів виконавської майстерності.

Як професіонали своєї справи, педагоги роблять наголос на дбайливе ставлення до дитячого голосу, ретельно підбираючи репертуар з урахуванням діапазону та можливості голосового апарату учнів. А це дозволяє прищепити учням правильне уявлення про звукодобування, мати здоровий співочий апарат.

Вихованці відділення з задоволенням виконують музику Бетховена, Моцарта, Шумана, Баха, Генделя, Чайковського, Римського-Корсакова та інших видатних композиторів. Розвиваючись на основі класичної вокальної школи академічному вокалі – вони успішно досягають головної якості співецького голосу кантилени, бельканто прекрасного співу.

Свідченням їх успіхів слугує великий перелік перемог на численних співочих конкурсах, фестивалях (від шкільних до всеукраїнських та міжнародних). До скарбнички творчих досягнень відділу входить організація та проведення шкільного конкурсу «Україна в піснях».

"Не уміти співати так само соромно, як не уміти читати", стверджували мудреці багато віків назад.

Поспішайте опановувати мистецтво співу, який принесе Вам радість та насолоду. Вашими наставниками готові стати педагоги вокального відділу.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Інтервал між літерами
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування